Get Adobe Flash player

Faktoring jest formą finansowania przedsiębiorstwa, alternatywną dla kredytu, polegającą na wykupie przez faktora należności wynikających z faktur, a których płatność jest odroczona. Dzięki temu faktorant(dostawca towaru/usługi) otrzymuje część lub całość należności pomniejszoną o prowizję faktora natychmiast po wystawieniu faktury.

 

Oferujemy faktoring:

- bankowy oferowany przez banki

- pozabankowy oferowany przez podmioty zwykle wywodzące się z rynku windykacji,

 

 

-bez regresu (pełny) - faktor nie ma prawa kierowania regresu do faktoranta w razie nie spłacenie wierzytelności przez dłużnika 

-z regresem (nie pełny) -w razie nie spłacenia wierztelności przez dłużnika faktorant musi spłacić zobowiązanie wobec faktora.

 


NAJLEPSZE OFERTY W JENDYM MIEJSCU


Naszym  atutem   jest  różnorodność ofert, a priorytetem wygoda naszego Klienta. Szanując Państwa czas zgromadziliśmy  najlepsze oferty banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych w jednej, naszej ofercie. W tym celu dysponujemy produktami ponad trzydziestu instytucji finansowych i ubezpieczeniowych działających na rynku.

 

Wiedza i doświadczenie doradców Górnośląskiej Agencji Finansowej  gwarantują profesjonalną obsługę naszego klienta . Oszczędzając czas Klienta, dbamy o jego finanse.

 


 

Serdecznie zapraszamy.