Get Adobe Flash player

Ubezpieczenia na życie

 

Ubezpieczenia na życie jest narzędziem mogącym w znacznym stopniu uchronić interesy życiowe ubezpieczonego i jego bliskich w razie jego choroby, wypadku czy nawet śmierci. W konsekwencji tych zdarzeń sytuacja finansowa ubezpieczonego i jego bliskich, a w razie śmieci jego bliskich może się znacznie pogorszyć. Tak nagłe pogorszenie stopy życiowej w wyniku choroby, wypadku czy śmierci może prowadzić do niemożności zaspokojenia podstawowych potrzeb mieszkaniowych, społecznych, a nawet życiowych. Posiadanie ubezpieczenia na życie gwarantuje możliwość ich zaspokojenia w najtrudniejszym okresie po zaistnieniu zdarzenia choroby, wypadku czy śmierci.  

Ubezpieczenia na życie są dostępne dla osób w każdym wieku.

Oferujemy szeroki wybór ofert ubezpieczeń na życie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta.

Ubezpieczenia indywidualne z szeregiem opcji dodatkowych,

Ubezpieczenia grupowe(dla grup już od 3 osób),

Ubezpieczenia na potrzeby zabezpieczenia spłaty kredytu,

Ubezpieczenia ochronne, inwestycyjne, emerytalne i mieszane,

Pakiety ubezpieczeniowe.


NAJLEPSZE OFERTY W JENDYM MIEJSCU


Naszym  atutem   jest  różnorodność ofert, a priorytetem wygoda naszego Klienta. Szanując Państwa czas zgromadziliśmy  najlepsze oferty banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych w jednej, naszej ofercie. W tym celu dysponujemy produktami ponad trzydziestu instytucji finansowych i ubezpieczeniowych działających na rynku.

 

Wiedza i doświadczenie doradców Górnośląskiej Agencji Finansowej  gwarantują profesjonalną obsługę naszego klienta . Oszczędzając czas Klienta, dbamy o jego finanse.

 


 

Serdecznie zapraszamy.